Zábava info

 

Na oslavě je nutné počítat s tím, že hosté se budou 10 hodin i více nacházet  na jednom místě. Po tak dlouhé době vždy uvítají nějakou změnu a nějaké zpestření oslavy.

 

Doporučuji nechat zábavu na nás. Téměř pokaždé když se starají kamarádi o zábavu, vždy je tam spousta chyb a zejména při tombole. Přátelé, kteří nejsou zkušení v konání této zábavy, tak často pokazí tuto zábavu.

 

K tomuto účelu pořádáme zábavný program, kde hosty bavíme různými soutěžemi, hrami apod. Tento program navíc účtujeme za 2 500,- Kč. V tomto programu je vždy obsažena tzv, zábavná tombola i s cenami - výhrami + kvízy a soutěže.  tyto ceny samozřejmě obstaráme a zakoupíme. Osvědčilo se nám tuto zábavu dělat, třeba, když zrovna nikdo není na tanečním parketě. Zkrátka, přizpůsobit se aktuální situaci.

 

Rádi bychom Vám nabídli možnost, jak tuto zábavu v hodnotě 2 500,-Kč můžete mít zcela zdarma a ještě ušetříte i za služby DJe.

Jde o to, že při zábavné tombole se rozdávají hostům losy na tombolu a ty pokryjí náklady za tuto zábavu. Nejvíce se nám osvědčilo, když se tyto losy prodávají za dobrovolnou cenu. Pravidelně se tak vybralo více, než kdyby byla cena daná. Hosté si vždy velmi rádi nějaké losy vezmou. Pokaždé se vybere i více než 2 500,- Kč. Takže pak za celý zábavný program nemusíte navyšovat Váš finanční rozpočet. Určitě taky i vy vyberete něco navíc, čímž si takto snížíte i další náklady. Je to naše služba navíc, která Vás prakticky nestojí ani korunu a ještě se určitě vybere více jak 2 500,-Kč

 

 

Ze zkušeností Vám můžu téměř s jistotou garantovat, že se hosté budou dobře bavit. Je to stokrát vyzkoušené.

 Pokud budete mít zájem i Vy o tuto zábavu, dejte nám co nejdříve vědět.

 

Jestli-že byste měli zájem pouze o zábavu bez tomboly, tzn, jen hry, cena je +  800,- Kč. 

 

 

Jestli-že máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.